Haber

Volkan Demirel Galatasaray Divan Kurulu’nda alkışlandı

Galatasaray Şubat Divan Meclisi Toplantısı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadı Özhan Canaydın Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Galatasaray Meclis Üyesi Can Çobanoğlu, Maraş merkezli depremlerde Volkan Demirel’e verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Volkan Demirel’in adı anılınca Galatasaraylılar alkışlarla sustu.

Çobanoğlu, “Ben Türkiye Futbol Federasyonu’ndayken milli sporcumuz olarak görev yapan kardeşim Volkan Demirel ilk meşaleyi attı. Gözlerinden öpüyorum.” Çobanoğlu yaptığı konuşmada başta Fenerbahçe ve Beşiktaş olmak üzere tüm kulüplere teşekkür ederek, “Onun takımı hiç değerli değil. Yüreğindeki ay-yıldız ve bayrak aşkı, bulunduğu yere hizmet aşkı” dedi. değerli. Volkan Demirel ve ailesine teşekkür ediyorum.”

‘GÖKHAN ZAN’A TEŞEKKÜRLER’

Gökhan Zan’ın yardım çağrılarını hatırlatan Can Çobanoğlu, “Formamızı giyen Gökhan Zan’ı unutmuyoruz. Gökhan Zan’a teşekkür ediyorum. Yardım çığlıkları yükseldi. Bölgeye acil yardım için bu kardeşlerimiz inisiyatif aldı. Bir borcum var. Şükran borcu.”

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Maraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen deprem için sosyal medya hesabından canlı yayın açarak yardım çağrısında bulundu. Demirel, “Lütfen yardım edin. Mümkün olduğunca çok göndermenizi istiyorum. Lütfen yardım edin. Elinizde ne varsa göndermenizi istiyorum. Tek başımıza pek bir şey yapamayız” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu