Dünya

Undawn Erken Kayıt Dönemi Başladı: Özel Ödüller Başlıyor!

Açık dünya hayatta kalma oyunlarında yeni bir soluk almak isteyen oyuncular çok yakında bu soluğu alacaklar. Daha önce V Rising, PUBG Mobile ve Warhammer 40,000: Darktide yayınlayan Level Infinite, yeni oyununu yayınladı. şafaksızçok yakında yayınlayacak.

Üstelik Undawn sadece taşınabilir veya PC’ye özel değil, hem PC, Android hem de iOS için yayımlanacak. Ayrıca bugünden itibaren oyuna kaydolan oyuncular, oyun çıktığında özel ödüllere erişebilecek.

Şafak nedir?

Undawn, kıyamet sonrası bir dünyada, farklı setlerde kendi kuralları ile yaşayan hayatta kalanları oynayacağımız bir oyun olacak. Ravens’ Sanctuary’nin bir üyesi olarakOynadığımız oyunda Palyaçolar, Kartallar, Baykuşlar ve Yağmacılar gibi takımlara karşı mücadele edilecek.

Oyunun asıl amacı bu kaotik dünyada hayatta kalmak ve hayatımızı devam ettirmek olacak. Hayatta kalanların evleri, müttefiklerimiz ve insanlıktan geriye kalan her şey, Elimizdeki silah ve zırhlarla onu korumaya çalışacağız.

Standart silahların yanı sıra yakın dövüş silahları, dronlar, tuzak bombalar, otomatik taretler gibi taktik geliştirmeye olanak sağlayan silahlar da bulunacak.

Oyun dünyasında birbirinden farklı ekosistemler, tehlikeli ovalar, madenler, çöller, bataklıklar ve terk edilmiş şehirler bulunuyor. çok çeşitli ortamlarbulunacak.

Açık dünyadaki yolculuğumuz boyunca karakterimizin sağlık ve vücut göstergelerini takip edecek,Yağmur, sıcak, kar ve fırtınalarla karşı karşıya kalacağız.

Oyunda Will Smith’in canlandırdığı bir karakter de var!

Undawn dünyasının efsanevi kurtulanı Trey Jones, Hollywood yıldızı Will Smith tarafından canlandırılıyor.Trey, felaketten sonra diğer hayatta kalanlara yardım etme görevi görür.

Undawn’a ön kayıt yaptırarak özel içeriğe erişebilirsiniz:

Undawn’a bugünden lansman gününe kadar ön kayıt yaptırırsanız oyun içi para birimi, cephane, ilaç, kozmetik ve diğer kaynaklardan oluşan özel ödüllere erişebileceksiniz. Ön kayıt sayısı arttıkça oyunculara daha büyük oyun içi ödüller sunulacak.

Undawn’a ön kayıt yaptırmak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Oyunun uygulama mağazaları sayfalarına ve Steam sayfasına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

  • Buhar
  • Android
  • iOS

PUBG Mobile’ın geliştiricilerinden biri olan Lightspeed Studios, oyunun geliştirme işini üstleniyor.

sultandagihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu