Teknoloji

Lords of the Fallen: Two Different Worlds İçin Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı

 
CI Games, Hexworks grubu tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Lords of the Fallen için “Dual Worlds” adlı yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Görüntüde iki farklı dünya ve çeşitli atmosferler bize aktarılıyor.
 
Lords of the Fallen Ekim’de geliyor
 
 
 
Lords of the Fallen, orijinal oyundan beş kat daha büyük bir yapıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun geniş ve birbirine bağlı bir dünyaya sahiptir. Ruh benzeri yapıyı bizlere sunmayı amaçlayan oyunda güçlü düşmanlar, işveren savaşları ve dahası bulunuyor. Karanlık bir atmosfere sahip olan oyunda iki farklı dünyanın ortasında ilerleyebiliyoruz.
 
Bir tarafta yaşayanların, diğer tarafta ölüler diyarının yer aldığı Lords of the Fallen’da hızlı, akıcı ve zorlu bir dövüş sistemi var. Elbette bu tür oyunlarda dövüş mekaniklerine alışmak biraz zaman alabilir ve bu mekaniklerle zorlu düşmanları yenmeye çalışıyoruz.
 
Lords of the Fallen, 13 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkacak. Oyun şu anda ön sipariş için de mevcut. Steam, Epic Games, Playstation ve Xbox mağazalarında standart fiyatı 799,00 TL.
 
oynanış videosu
 
 

midyat-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu